به وبسایت کیانوش محمودی خوش آمدید

26805008 (021)

آدرس

تهران، ولنجک، نبش خ چهاردهم، برج وفا

سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا؛ شرایط و هزینه

سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا

این روزها، داشتن پاسپورت دوم یکی از معمول‌ترین اقداماتی است که افراد ثروتمند برای کسب آزادی در سفر به کشورهای مختلف انجام می‌دهند. اخذ پاسپورت دومینیکا هم یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای دریافت پاسپورت دوم است که با آن می‌توانید به بیش از ۱۴۱ کشور جهان بدون ویزا سفر کنید. اکثر کشورهای اروپایی مثل کشورهای حوزه شنگن، مهم‌ترین کشورهای آسیایی نظیر سنگاپور و هنگ کنگ، جذاب‌ترین کشورهای آفریقایی و دیدنی‌ترین کشورهای آمریکایی با پاسپورت دومینیکا بدون پروسه طولانی دریافت ویزا به شما خوش‌آمد می‌گویند. سفر به ایالات متحده آمریکا با پاسپورت دومینیکا ویزای فری نیست اما پروسه دریافت ویزای بسیار ساده‌تری دارد. با این مطلب از وبسایت کیانوش محمودی همراه باشید تا زیر و بم سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا را با شما در میان بگذاریم.

آیا برای سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا به ویزا نیاز است؟

سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا

برای سفر به ایالات متحده آمریکا با پاسپورت دومینیکا باید ویزا دریافت کنید، اما پروسه دریافت ویزای آمریکا با پاسپورت دومینیکا بسیار ساده‌ است. تصور کنید که بخواهید با پاسپورت ایران به امریکا سفر کنید. حتی تصورش هم مشکل است. سخت‌گیری بسیار زیاد، پروسه طولانی بررسی پرونده، سفرهای متعدد به کشورهای همسایه و در آخر، احتمال رد شدن ویزا بسیار ناامیدکننده است و حتی باعث می‌شود که بسیاری افراد از خیر دید و بازدید نزدیک‌ترین اعضای خانواده خود نیز بگذرند.

این در حالی است که با هزینه‌ای بسیار معقول می‌توانید پاسپورت دومینیکا را بگیرید و با این پاسپورت برای گرفتن ویزای مالتیپل ایالات متحده درخواست دهید. ویزای B1/B2 ۱۰ ساله است و دارَندگان پاسپورت دومینیکا وقتی یک بار برای گرفتن آن اقدام می‌کنند، تا ۱۰ سال می‌توانند بدون مشکل به آمریکا سفر کنند و هر بار تا ۱۸۰ روز در آمریکا بمانند.

ویزای B1/B2 آمریکا برای دارندگان پاسپورت دومینیکا

وقتی پاسپورت دومینیکای خود را گرفتید، به راحتی می‌توانید با ارائه چند مدرک ساده، برای درخواست ویزای B1/B2 آمریکا اقدام کنید. این ویزا، تلفیقی از دو ویزا، یکی برای سفرهای مربوط به بیزنس و دیگری سفرهای تفریحی است. با ویزای B1 می‌توانید در جلسات کاری، سمینارها و کنفرانس‌ها شرکت کنید، در فعالیت‌های حرفه‌ای یا تحصیلی همکاری داشته باشید، برای قراردادهای تجاری و مربوط به فعالیت کاری خود مذاکره کنید، تحقیقات آکادمیک داشته باشد و…

ویزای B2 هم برای تفریح و گردشگری است. با این ویزا می‌توانید همه سرزمین سراسر زیبایی آمریکا را بگردید و از امکاناتی که برای توریست‌ها در نظر گرفته‌اند لذت ببرید، می‌توانید به دیدار دوستان و اقوامتان بروید و چند ماهی را در کنار آنها بمانید، می‌توانید برای درمان اقدام کنید و خدمات پزشکی دریافت کنید، در رویدادهای اجتماعی و فستیوال‌ها شرکت کنید و…

شرایط دریافت پاسپورت دومینیکا

اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا از دو روش امکان‌پذیر است. گزینه کمک بلاعوض به دولت دومینیکا و گزینه سرمایه‌گذاری در پروژه‌های عمرانی این کشور نظیر پروژه هتل هیلتون. برای هیچکدام از این برنامه‌ها شرایط سنی، مدرک زبان، شرط مدیریتی و… وجود ندارد. امکان زندگی، تحصیل و کار در این کشور برایتان فراهم می‌شود. می‌توانید برای همسر، فرزندان، مادر و پدر و مادربزرگ و پدربزرگ بالای ۶۵ سال خود نیز پاسپورت بگیرید و بدون ویزا به دو سوم کشورهای جهان سفر کنید. نیازی هم نیست که حتما در دومینیکا ساکن شوید یا حتی مدتی را در این کشور بگذرانید. پروسه دریافت این پاسپورت هم بسیار کوتاه و بین ۳ تا ۶ ماه است.

خبر بهتر در مورد هزینه اخذ پاسپورت دومینیکا این است که همه این مزایا را برای خود و خانواده‌تان با قیمت یک آپارتمان متوسط در تهران به‌دست می‌آورید. یکی از مزایای پاسپورت دومینیکا این است که به محض دریافت این پاسپورت می‌توانید برای ویزای آمریکا اقدام و پروسه دریافت ویزا را سریع‌تر طی کنید. از دید دولت آمریکا، شما با داشتن پاسپورت دومینیکا هم از نظر پشتوانه مالی و اعتباری تایید شده هستید و هم از نظر امنیتی؛ چرا که هر دوی این موارد، برای دریافت پاسپورت دومینیکای شما بررسی شده است.

کلام آخر

آمریکا یکی از مهم‌ترین کشورهای جهان در حوزه علم و تکنولوژی، اقتصاد، هنر و سیاست است. از طرفی از سالیان سال پیش مقصد بسیاری از ایرانیان برای مهاجرت بوده است. بنابراین، افراد مختلف به دلایل گوناگون دوست دارند به آمریکا سفر کنند. بعضی برای تجدید دیدار با اقوام، بعضی برای گشت و گذار در یکی از بزرگترین‌ کشورهای جهان، بعضی برای منافع اقتصادی و تجارت، بعضی برای کسب تجربه و… به هر دلیلی که می خواهید به آمریکا یا دیگر کشورهای جهان سفر کنید، راه آسان‌تر دریافت پاسپورت دومینیکا است. کیانوش محمودی، تنها نمایده رسمی دولت دومینیکا در ایران، به شما کمک می‌کند که از ایمن‌ترین، مطمئن‌ترین و سریع‌ترین راه، پاسپورت خود را دریافت کنید و بتوانید با خیال راحت، برای گرفتن ویزای آمریکا اقدام نمایید. در زمینه سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا هر سوالی دارید با تیم کیانوش محمودی تماس بگیرید.

شما تا به حال به فکر سفر به آمریکا افتاده‌اید؟ تا به حال اقدام به گرفتن ویزای توریستی این کشور کرده‌اید؟ پروسه دریافت ویزایتان چقدر زمان و هزینه‌بر بوده است؟ تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب‌ها :
اشتراک‌گذاری :