به وبسایت کیانوش محمودی خوش آمدید

26805008 (021)

آدرس

تهران، ولنجک، نبش خ چهاردهم، برج وفا

کیانوش محمودی؛ نماینده رسمی دولت دومینیکا

نماینده رسمی دولت دومینیکا در ایران

دومینیکا از جمله معدود کشورهایی است که شهروندی و پاسپورت خود را با سرمایه‌گذاری و از طریق برنامه CBI به متقاضیان اعطا می‌کند. افراد از هر جای دنیا می‌توانند با کمک بلاعوض ۱۰۰ هزار دلاری یا سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تایید شده دولتی به ارزش ۲۲۰ هزار دلار، صاحب شهروندی دومینیکا و سپس پاسپورت این کشور شوند.

امروزه در سرتاسر کشور شرکت‌های بسیاری را می‌توان پیدا کرد که در زمینه اخذ پاسپورت دومینیکا خدمات ارائه می‌‌دهند. خیلی از آن‌ها نیز ادعا می‌کنند که نمایندگی رسمی دولت کشور دومینیکا هستند. بدیهی که برخی از این شرکت‌ها به‌اندازه کافی قابل‌اعتماد نبوده و حتی ممکن است کلاهبردار باشند.

در این مطلب به مفهوم نمایندگی رسمی دومینیکا و همین‌طور خدمات تیم کیانوش محمودی به‌عنوان نماینده رسمی این دولت، نگاهی خواهیم داشت؛ با ما همراه باشید.

منظور از نمایندگی رسمی دولت دومینیکا چیست؟

پیش از آنکه به سراغ کیانوش محمودی و تیم او برویم، بهتر است که ببینیم اصلا لفظ «نمایندگی رسمی دولت دومینیکا» به چه معناست؟ برای بررسی این موضوع، ابتدا باید نگاهی به پیشینه برنامه CBI این کشور یا همان برنامه «اعطای شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری» داشته باشیم؛ این برنامه گاهی با عنوان شهروندی اقتصادی دومینیکا نیز شناخته می‌شود.

برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا از سال ۱۹۹۳ میلادی شروع شده است. در طی این برنامه، دولت دومینیکا به متقضیان اجازه می‌دهد تا در ازای اهدای سرمایه‌ خود به دولت این کشور با مبالغی خاص، بتوانند شهروندی و در نهایت پاسپورت دومینیکا را اخذ کنند. مدت‌زمان انجام این فرایند تنها چند ماه بوده و ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن باعث شده است که این برنامه در دنیا از اعتبار بسیار بالایی برخوردار باشد. امروزه برنامه CBI دومینیکا را در رتبه اول برنامه‌های مشابه در سراسر دنیا قرار داده‌اند.

حال در این میان دولت دومینیکا برای آنکه بتواند فرایند سرمایه‌گذاری و اخذ شهروندی را برای سرمایه‌گذاران سهولت ببخشد، نمایندگانی از هر کشور برای انجام این کار انتخاب کرد. به آن دسته از نمایندگانی که دارای مجوز رسمی فعالیت از جانب دولت دومینیکا باشند، نمایندگان رسمی گفته می‌شود؛ برای مثال کیانوش محمودی یکی از همین نمایندگان رسمی است که از جانب دولت کشور دومینیکا تایید شده است.

وظایف و خدمات نمایندگان رسمی دومینیکا چیست؟

نمایندگی رسمی دولت دومینیکا در ایران

نماینده رسمی دولت دومینیکا با تمام شرکت‌هایی که ممکن است شهروندی دومینیکا را تبلیغ کنند فرق دارد. نمایندگان رسمی دولت دومینیکا معمولا اطلاعات کاملی درباره قوانین و ضوابط برنامه CBI این کشور دارند؛ تازه‌ترین اطلاعات و جزئیات برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا توسط آیین‌نامه‌های مخصوص به طور مستقیم در اختیار نمایندگان رسمی قرار می‌گیرد. به عبارت دیگر، می‌توان به‌روزترین اطلاعات لازم درباره برنامه شهروندی دومینیکا را از همین نمایندگان به دست آورد.

از سال ۲۰۱۸ میلادی، چارچوب‌ها و قوانین سخت‌گیرانه‌تری برای نمایندگان رسمی این دولت اعلام شد. نخست‌وزیر این کشور یعنی آقای روزولت اسکریت، اعلام کرد که قوانین مربوط به نمایندگان رسمی این کشور به‌طور جدی‌تری دنبال خواهند شد و این نمایندگان برای آنکه بتوانند جایگاه خود را حفظ کنند، می‌بایست آموزش‌های لازم را پشت سر گذاشته و همچنین مطابق با آیین‌نامه‌های اجرایی و استانداردهای تعیین شده دولتی رفتار کنند.

آیا متقضیان می‌توانند به‌طور مستقیم برای برنامه CBI اقدام کنند؟

اکنون ممکن است برای متقاضیان این سوال پیش بیاید که آیا می‌توانند خودشان به‌صورت مستقیم برای ارسال پرونده و ثبت درخواست شهروندی اقدام کنند یا خیر. لازم است این موضوع را به یاد داشته باشید که دولت دومینیکا فقط درخواست مطرح شده از جانب نمایندگان رسمی را بررسی می‌کند. به عبارت دیگر متقضیان شخصا نمی‌توانند برای درخواست شهروندی اقدام کنند. این موضوع اهمیت همکاری با نمایندگان رسمی را به‌خوبی مشخص می‌سازد.

از طرف دیگر، همان‌طور که از شواهد نیز به‌خوبی پیداست، دولت دومینیکا حساسیت بسیار زیادی روی نمایندگان خود دارد و نظارت شدیدی را بر آن‌ها اعمال می‌کند. البته با توجه به اینکه نمایندگان تنها راه دولت برای حفظ اعتبار برنامه CBI دومینیکا به شمار می‌روند، بدیهی است که این میزان از سخت‌گیری وجود داشته باشد.

چطور می‌توان نمایندگان رسمی را از غیررسمی تشخیص داد؟

اگر قصد دارید برای سرمایه‌گذاری در دومینیکا و اخذ شهروندی این کشور اقدام کنید، بدون شک بهترین کار آن است که این کار را از نمایندگی‌های رسمی دولت دومینیکا پیگیری کنید. سوال اصلی اکنون اینجاست که نمایندگان رسمی این دولت را چطور و از چه طریقی باید تشخیص داد؟ پاسخ چندان هم دشوار نیست؛ راهکار آسانی برای کسب اطلاع در این مورد وجود دارد که در ادامه آن را برای شما بیان خواهیم کرد.

وب‌سایت رسمی دولت دومینیکا علاوه بر اطلاعات مفید و ضروری درباره برنامه شهروندی اقتصادی این کشور، فهرستی از نمایندگان رسمی این کشور را نیز اعلام کرده است. مراجعه به این فهرست می‌تواند بهترین و ساده‌ترین راه برای شناخت نمایندگی رسمی از نمایندگی‌های غیررسمی باشد. نام کیانوش محمودی نیز در این فهرست وجود دارد.

در مقابل، دولت این کشور فهرست نمایندگان غیرقانونی این کشور را نیز در اختیار متقاضیان قرار داده است. این فهرست که با عنوان لیست سیاه دولت دومینیکا شناخته می‌شود، تمامی نمایندگان غیررسمی و نامعتبر را معرفی کرده است. بررسی این فهرست نیز می‌تواند فواید زیادی برای متقاضیان داشته باشد.

در زمان انتخاب نماینده رسمی چه نکاتی را باید در نظر داشت؟

نماینده قانونی دولت دومینیکا در ایران

علاوه بر بررسی حضور نام نماینده رسمی در فهرستی که توسط دولت دومینیکا منتشر شده است، نکات دیگری نیز وجود دارد که باید به آن‌ها توجه داشت

  • سابقه کاری نماینده‌ای که انتخاب کرده‌اید را بررسی کنید. اول از همه ببینید که این نماینده چقدر در حوزه کاری خود تجربه دارد و سپس نظرات مشتریان قبلی را مطالعه کنید؛ ببینید که میزان رضایت از فعالیت‌های این نماینده چقدر بوده است. کیانوش محمودی به‌عنوان نمایندگی رسمی دومینیکا در داخل کشور، بیشتر از ۳۰ سال در این حوزه تجربه دارد و به همین دلیل دیگر معیار نماینده خوب را به بهترین شکل دارا است.
  • سپس به دنبال میزان تخصص نماینده‌ای که انتخاب کرده‌اید بروید. هراندازه که دانش و آگاهی نماینده شما از قوانین و ضوابط برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا بیشتر باشد، بدون شک می‌تواند خدمات باکیفیت‌تری به شما ارائه بدهد. تیم کیانوش محمودی دقیق‌ترین اطلاعات را از برنامه CBI این کشور به شما ارائه خواهد داد.
  • در نهایت، لازم است که هزینه‌های درخواست شده از طرف نماینده خود را نیز بررسی کنید. تمامی هزینه‌های لازم توسط دولت دومینیکا در سایت رسمی این کشور مطرح شده است، چنانچه نماینده شما هزینه‌ای کمتر از مقدار تعیین شده از شما طلب کرد، بدون شک نمی‌توان به آن اعتماد کرد. تیم کیانوش محمودی در این زمینه با دقت بسیار بالایی عمل می‌کند.

کیانوش محمودی؛ نماینده رسمی دولت دومینیکا

کیانوش محمودی نماینده رسمی دولت دومینیکا است؛ به همین دلیل بدیهی است که آن را به‌عنوان بهترین و مطمئن‌ترین مرجع داخل کشور برای اخذ شهروندی دومینیکا معرفی کنیم. کیانوش محمودی مدیرعامل شرکت کنکاش، با بیشتر از ۳۰ سال تجربه، بدون شک می‌تواند راهنمای خوبی برای شما در مسیر سرمایه‌گذاری در جزیره رویایی دومینیکا باشد. با کیانوش محمودی می‌توانید پیچ‌وخم این مسیر را برای خود هموار کنید.

تیم کیانوش محمودی می‌تواند در عرض چند ماه شهروندی و پاسپورت دومینیکا را برای شما متقاضیان عزیز اخذ کند. شما همچنین می‌توانید با این شرکت در پروژه هتل هیلتون دومینیکا نیز سرمایه‌گذاری کرده و بعد از اتمام این پروژه، سود قابل‌توجهی را از آن خود کنید. کارشناسان تیم کیانوش محمودی هر ساعت و هر لحظه آماده ارائه مشاوره دقیق و تخصصی به شما عزیزان هستند؛ شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در همین صفحه، با ما در ارتباط باشید. منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.

برچسب‌ها :
اشتراک‌گذاری :