به وبسایت کیانوش محمودی خوش آمدید

26805008 (021)

آدرس

تهران، ولنجک، نبش خ چهاردهم، برج وفا

خانه - سوالات متداول
سوالات متداول

بله، کیانوش محمودی یکی از معتبرترین نمایندگان رسمی دولت دومینیکا در ایران است. از طریق سایت دولت دومینیکا، می‌توانید این موضوع را استعلام فرمایید.

بله؛ کیانوش محمودی نماینده رسمی پروژه هتل هیلتون در ایران است.

خیر. تمام هزینه‌های مربوط به دریافت اقامت کشورهای اروپایی مانند اسپانیا یا مجارستان و همچنین هزینه دریافت پاسپورت دومینیکا، مقطوع هستند. این هزینه‌ها همگی از طرف دولت تعیین شده‌اند و امکان اعمال تخفیف در آنها وجود ندارد.

در حال حاضر تنها راه‌های موجود برای دریافت اقامت اروپا که برای شهروندان ایرانی قابل‌اقدام است، از طریق خرید ملک در مجارستان (به مبلغ ۱۵۵ هزار یورو) و خرید ملک در اسپانیا (به مبلغ ۵۰۰ هزار یورو) است.

منظور از سرمایه‌گذاری در کشورهای مجارستان و اسپانیا، سرمایه‌گذاری در بخش املاک است. به طور دقیق‌تر برای اخذ اقامت این کشورها باید در خاک‌ این کشورها ملک خریداری کنید.

خیر، در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای دریافت شهروندی و پاسپورت اروپا از طریق سرمایه‌گذاری وجود ندارد.

بله. با خرید ملک در مجارستان یا اسپانیا می‌توانیم خانواده درجه یک، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال را نیز با خود همراه کنیم.

دولت مجارستان هیچ نماینده رسمی مشخص نکرده است، اما تیم کیانوش محمودی سالیان سال است که برای اخذ اقامت مجارستان اقدام می‌کند.

اگر به یک پاسپورت معتبر برای آزادی سفر نیاز دارید، برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری، بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

برای دریافت پاسپورت دومینیکا دو راه دارید؛ اول سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تایید شده دولتی است و روش دوم، کمک بلاعوض به دولت دومینیکا است.

حداقل هزینه دریافت شهروندی و پاسپورت دومینیکا، ۱۰۰ هزار دلار است.

شما با ثبت درخواست خود، بعد از حدود ۳ تا ۶ ماه شهروندی دومینیکا را دریافت خواهید کرد. بعد از مدت کوتاهی نیز می‌توانید پاسپورت این کشور را دریافت کنید.

خیر. نیازی نیست که برای دریافت شهروندی یا پاسپورت، در خاک دومینیکا حضور داشته باشید. به‌علاوه نیازی به زبان انگلیسی یا مدرک تحصیلی هم نخواهید داشت.

بله. با داشتن پاسپورت دومینیکا، شما می‌توانید پاسپورت کشور قبلی خود را نیز نگه دارید و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

با استفاده از پاسپورت این کشور می‌توانید بدون نیاز به اخذ ویزا، به بیش از ۱۴۱ کشور سفر کنید. شهروندی این کشور نیز خود مزایای بسیاری برای شما به همراه خواهد داشت.

بله. با دریافت شهروندی دومینیکا، می‌توانید شهروندی و سپس پاسپورت این کشور را برای خانواده خود نیز دریافت کنید؛ همسر، فرزندان وابسته و همچنین پدر و مادر وابسته و پدربزرگ و مادربزرگ وابسته نیز شامل این برنامه می‌شوند.

خیر. برای سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا، باید ابتدا ویزا اخذ کنید. اما خبر خوش آن است که با پاسپورت دومینیکا، شانس شما برای دریافت ویزای ۱۰ ساله توریستی آمریکا بسیار بالا خواهد بود.

سرمایه‌گذاری در پروژه هتل هیلتون دومینیکا، سودآورترین روش برای کسب شهروندی دومینیکا است؛ پیش‌بینی می‌شود که بعد از بهره‌برداری از این پروژه، سالانه ۴ تا ۷ درصد سود دریافت کنید.

هزینه مشاوره با کارشناسان تیم ما، کاملا رایگان است. تیم کیانوش محمودی برای ارائه مشاوره درباره خدمات خود، هزینه‌ای از شما عزیزان دریافت نخواهد کرد.

به کمک نیاز دارید؟

همین حالا با مشاورین ما در شرکت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.