به وبسایت کیانوش محمودی خوش آمدید

26805008 (021)

آدرس

تهران، ولنجک، نبش خ چهاردهم، برج وفا

خانه - تاریخچه ما
درباره ما
شرکت مهاجرتی قدیمی

کیانوش محمودی، فارغ‌التحصیل رشته مدیریت از دانشگاه لینکلن انگلستان و در حال تکمیل دوره دکتری رشته مدیریت در دانشگاه فرانسه، با تجربه طولانی در زمینه مدیریت و مشاوره تخصصی در صنعت اخذ اقامت و تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری، یک نام آشنا در این صنعت پویا و در حال گسترش است.
طی سالیان متوالی، کیانوش محمودی با ارائه مشاوره دقیق به تاجران مدیران، پزشکان، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران، راهنمای متقاضیان اخذ اقامت و تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری بوده، به ترتیبی که هر فرد با توجه به نیازهای ویژه خود با برنامه مناسب آشنا شود، در مورد مزایا و معایب هر مسیر کاملا آگاه شود و بتواند با آگاهی کامل، بهترین برنامه‌ را برای خود انتخاب کند و با حمایت حرفه‌ای تیم کیانوش محمودی، در مسیر پرمخاطره اخذ اقامت و سرمایه‌گذاری خارجی گام نهد.

بیش از ۳۰ سال تجربه در اخذ اقامت و پاسپورت دوم

ارزش‌های ما

ماموریت

ما باور داریم که شهروندی دوم و تنوع سرمایه‌گذاری می‌تواند زندگی را تغییر دهد. پس ماموریت ما، الهام بخشیدن و تاثیر‌گذاری بر افراد موفق جامعه برای آشنایی و انتخاب یک سبک زندگی ویژه با آزادی سفر و سرمایه‌گذاری و همچنین گسترش افق دید در دنیای به هم تنیده امروز است.

اهداف

هدف ما این است که از ما به عنوان رازدارترین، صمیمی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین نام در صنعت شناخته‌شده اخذ اقامت و تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری یاد شود.

با ما در ارتباط باشید

برای آینده و تجارت بهتر، همین حالا شروع کنیم