به وبسایت کیانوش محمودی خوش آمدید

26805008 (021)

آدرس

تهران، ولنجک، نبش خ چهاردهم، برج وفا

اخذ پاسپورت دومینیکا از نمایندگی رسمی کشور دومینیکا

ایکر کاسیاس و کیانوش محمودی

جدول محتوا

کشور دومینیکا، هرچند که کشور کوچکی در حوزه دریای کارائیب است، اما یکی از قوی‌ترین پاسپورت‌های دنیا را دارد. این پاسپورت به شما اجازه می‌دهد که بدون نیاز به پشت سر گذاشتن فرآیند طولانی اخذ ویزا، آزادانه به بیش از ۱۴۱ کشور در سرتاسر دنیا سفر کنید. پاسپورت دومینیکا، در رتبه ۳۵ بهترین پاسپورت‌های دنیا قرار گرفته است می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، مقاله رتبه پاسپورت دومینیکا را مشاهده نمایید.

پاسپورت دومینیکا را می‌توانید در عرض چند ماه هم برای خود و هم برای تمام اعضای خانواده اخذ کنید. تازه؛ برای این کار نیازی هم نیست که در خاک این کشور حاضر شوید یا اینکه به زبان خاصی مسلط باشید. تمام این موارد، از جذابیت‌های پاسپورت دومینیکا برای متقاضیان به‌شمار می‌رود و هر کسی را وسوسه می‌کند.

ایکر کاسیاس و کیانوش محمودی

به مناسبت آغاز سال میلادی 2024

تبریک سال میلادی نو به ملت دومینیکا از طرف ایکر کاسیاس دروازه‌بان محبوب اسپانیا و قهرمان جهان و کیانوش محمودی نماینده رسمی دومینیکا و نماینده فروش هتل هیلتون دومینیکا

کافی است یک بار برای همیشه، برای اخذ پاسپورت دومینیکا اقدام کنید؛ به محض اخذ این پاسپورت تا آخر عمر خود، می‌توانید از مزایای پاسپورت دومینیکا بهره‌مند شوید. اگر نیاز به آزادی سفر دارید و می‌خواهید از یک پاسپورت قوی و معتبر برای این کار استفاده کنید، تیم کیانوش محمودی به‌عنوان نمایندگی رسمی دولت دومینیکا، اینجاست تا فرایند دریافت پاسپورت دومینیکا را برای شما هموارتر کند.

سفر بدون ویزا به بیش از ۱۴۱ کشور در دنیا

پرچم کشور دومینیکا

شاید بتوان گفت مهم‌ترین مزیتی که پاسپورت دومینیکا برای شما به همراه دارد، این است که شما را از فرایند اخذ ویزا بی‌نیاز خواهد کرد. با استفاده از پاسپورت این کشور، شما می‌توانید به بیش از ۱۴۱ کشور بدون نیاز به ویزا سفر کنید؛ حدود ۱۱۱ کشور از این فهرست کاملا ویزا فری هستند و حدود ۳۰ کشور نیز از کشورهای ویزا در بدو ورود به شمار می‌روند.

با پاسپورت دومینیکا می‌توانید به‌راحتی در کشورهای حوزه شنگن رفت‌وآمد داشته باشید؛ اتریش، بلژیک، دانمارک، فنلاند و فرانسه، آلمان، مجارستان و ایرلند، هلند، نروژ و لهستان از جمله مهم‌ترین این کشورها هستند. همچنین شما می‌توانید با این پاسپورت، به مطرح‌ترین کشورهای آسیایی از جمله سنگاپور، مالزی، هنگ‌کنگ و غیره سفر کنید.

برای اطلاع از لیست کامل کشور ها مقاله : با پاسپورت دومینیکا به کدام کشورها می توان رفت؟

خبر خوش دیگر آن است که با استفاده از پاسپورت دومینیکا، می‌توانید شانس خود را برای دریافت ویزای توریستی ۱۰ ساله آمریکا نیز تا حد بسیار زیادی بالا ببرید. هرچند که نمی‌توان با پاسپورت دومینیکا بدون ویزا به کشورهایی چون آمریکا، انگلستان یا کانادا سفر کرد، اما به لطف قدرت این پاسپورت، می‌توان شانس دریافت ویزا را چندین برابر کرد. می توانید برای اطلاع ازجزییات بیشتر برای دوستداران کشور آمریکا مقاله سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا را مطالعه نمایید.

پاسپورت دومینیکا دیگر چه مزایایی دارد؟

مزایای اخذ پاسپورت دومینیکا تنها محدود به سفر بدون ویزا نیست. هرچند که شما می‌توانید با این پاسپورت به بیش از ۱۴۱ کشور بدون ویزا سفر کنید، اما نباید از دیگر مزیت‌های آن نیز غافل شوید. با اخذ پاسپورت دومینیکا، شما شهروند رسمی این کشور هم هستید و این یعنی اینکه دریایی از امتیازهای متنوع را پیش روی خود خواهید داشت.

از جمله دیگر مزایای مهم پاسپورت دومینیکا می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

شما به‌عنوان شهروند دومینیکا می‌توانید:

  • برای همسر، فرزندان وابسته زیر ۳۰ سال و همچنین برای پدر و مادر و حتی پدربزرگ و مادربزرگ بالای ۶۵ سال (که از نظر اقتصادی به شما وابسته هستند) نیز پاسپورت دریافت کنید.
  • شهروندی و پاسپورت خود را به نسل‌های بعد از خود انتقال دهید.
  • حق زندگی در بالاترین میزان رفاه، کار و تحصیل بدون محدودیت را به‌دست آورید.
  • تجارتی آزاد در عرصه بین‌المللی داشته باشید، زیرا دومینیکا عضو Caricom است.
  • خیالی راحت بابت تابعیت مضاعف داشته باشید؛ زیرا دولت دومینیکا مشکلی با تابعیت مضاعف ندارد.
  • بدون نیاز به مدارک تحصیلی خاص یا دانش زبان انگلیسی در این کشور زندگی یا فعالیت کنید.

برای اطلاع کامل از جزییات مقاله مزایای پاسپورت دومینیکا را مطالعه نمایید.

اخذ پاسپورت دومینیکا از نماینده رسمی در ایران

اگر مزایای دریافت پاسپورت دومینیکا به‌اندازه کافی شما را وسوسه کرده است، بدیهی است که برای دریافت آن باید به نمایندگی‌های رسمی دولت این کشور مراجعه کنید. کیانوش محمودی، نماینده رسمی دولت دومینیکا است؛ شما متقاضیان گرامی می‌توانید برای اخذ شهروندی و سپس دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق تیم مجرب ما اقدام کنید.
مجدداً باید بر این نکته تأکید کنیم که کیانوش محمودی، نماینده رسمی دولت دومینیکا است. دولت دومینیکا در حال حاضر نماینده دیگری در داخل خاک ایران ندارد. بدون شک دیگر افراد یا شرکت‌های دیگری که چنین ادعایی دارند، قابل‌اعتماد نیستند؛ برای حفظ سرمایه، زمان و انرژی خود، بهتر است که از مراجعه به آنها خودداری فرمایید.

هزینه اخذ پاسپورت دومینیکا

اخذ پاسپورت دومینیکا به ۲ روش ممکن است: کمک بلاعوض به دولت دومینیکا و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تایید شده دولتی. در زیر هزینه اخذ پاسپورت دومینیکا به هر یک از ۲ روش توضیح داده شده است:

هزینه دریافت پاسپورت دومینیکا به روش کمک بلاعوض به دولت:

برای یک متقاضی ۲۰۰ هزار دلار آمریکا

برای متقاضی اصلی و تا ۳ فرد وابسته (خانواده ۴ نفره): ۲۵۰ هزار دلار آمریکا
برای خانواده‌ های بیشتر از ۴ نفر: ۲۵ هزار دلار برای هر فرد وابسته زیر ۱۸ سال – ۴۰ هزار دلار برای فرد وابسته بالای ۱۸ سال

هزینه پردازش پرونده: ۱۰۰۰ دلار
هزینه بررسی پرونده ایرانیان (Due Diligence): ۲۵ هزار دلار برای متقاضی اصلی و ۱۵ هزار دلار برای همسر متقاضی اصلی – ۱۰ هزار دلار برای افراد وابسته بین ۱۲ تا ۱۵ سال – ۱۵ هزار دلار برای افراد وابسته بالای ۱۶ سال
هزینه صدور گواهی شهروندی (به ازای هر متقاضی): ۵۰۰ دلار آمریکا
هزینه صدور پاسپورت (به ازای هر متقاضی): ۷۵ دلار

هزینه دریافت پاسپورت دومینیکا به روش سرمایه‌گذاری در املاک:

حداقل ۲۲۰ هزار دلار

برای متقاضی اصلی: ۷۵ هزار دلار
برای متقاضی اصلی و تا ۳ فرد وابسته: ۱۰۰ هزار دلار
برای خانواده‌ های بیشتر از ۴ نفر: ۲۵ هزار دلار برای هر فرد وابسته زیر ۱۸ سال – ۴۰ هزار دلار برای فرد وابسته بالای ۱۸ سال

مانند هزینه‌های جانبی دریافت پاسپورت به روش کمک بلاعوض به دولت که در بالا ذکر شد.

چطور می‌توانیم پاسپورت دومینیکا را اخذ کنیم؟

اخذ پاسپورت دومینیکا

دومینیکا از جمله کشورهایی است که برنامه اعطای شهروندی اقتصادی (CBI) دارد. برای اینکه بتوانید پاسپورت این کشور را از طریق سرمایه‌ دریافت کنید، ۲ راه پیش پای خود خواهید داشت:

اعطای کمک بلاعوض به دولت دومینیکا

در این روش شما می‌توانید با پرداخت مبلغی به دولت دومینیکا، شهروندی و سپس پاسپورت این کشور را دریافت نمایید. میزان این مبلغ در اشکال مختلف، به شرح زیر است:

  • یک نفر متقاضی: ۲۰۰ هزار دلار
  • خانواده ۴ نفره: ۲۵۰ هزار دلار
  • به‌ازای هر فرد وابسته زیر ۱۸ سال دیگر: ۲۵ هزار دلار
  • به‌ازای هر فرد وابسته بالای ۱۸ سال دیگر: ۴۰ هزار دلار

سرمایه‌گذاری در بخش املاک

دومین راه برای اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا، سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تأیید شده دولتی در بخش املاک است. برخی از پروژه‌های ساختمانی مانند ویلا، هتل یا اسپا، توسط دولت دومینیکا به برنامه CBI اختصاص داده شده‌اند. متقاضیان می‌توانند با سرمایه‌گذاری ۲۲۰ هزار دلاری در این بخش، شهروندی دومینیکا را به‌دست آورند.

در حال حاضر، اخذ پاسپورت دومینیکا با سرمایه گذاری در پروژه هتل هیلتون بهترین گزینه برای ایرانی‌ها به‌ شمار می‌رود. ایرانی‌ها با سرمایه‌گذاری در پروژه هتل هیلتون نه‌تنها می‌توانند صاحب پاسپورت دومینیکا شوند، بلکه می‌توانند از سود این سرمایه‌گذاری در آینده نیز برخوردار شوند.

لازم به ذکر است که کیانوش محمودی تنها نماینده فروش سهام هتل هیلتون دومینیکا در ایران است و برای خرید سهام این مجموعه هتل زنجیره‌ای و دریافت پاسپورت دومینیکا می‌توانید از طریق ما اقدام کنید.

چرا کیانوش محمودی را برای اخذ پاسپورت دومینیکا انتخاب کنیم؟

کیانوش محمودی نماینده رسمی دولت دومینیکا است. همین موضوع، اولین عاملی است که می‌تواند اعتماد ما را برای اخذ پاسپورت دومینیکا جلب کند. خانم کیانوش محمودی مدیرعامل شرکت کنکاش است. این شرکت از سال ۱۳۷۳ مشغول به کار است و بیشتر از ۴۰۰ پرونده موفق را در کارنامه خود ثبت کرده است.

تخصص در کنار تجربه، دو عامل مهم دیگری هستند که می‌توان آنها را برای انتخاب کیانوش محمودی، ملاک قرار داد. شما می‌توانید حتی با چشمانی بسته برای اخذ شهروندی دومینیکا به ما مراجعه کنید و مطمئن باشید که در عرض چند ماه، می‌توانید به‌راحتی پاسپورت این کشور را به‌دست آورید و سپس از مزایای بی‌انتهای آن بهره‌مند شوید.

نمونه پاسپورت دومینیکا

پاسپورت آبی رنگ دومینیکا، چیزی بیش از مجوز سفر به این کشور زیبا می باشد. پاسپورت دومینیکا فرصتی است برای بهره مندی از امتیازات مالی و زندگی در کشوری با اقتصاد پویا. عکس نمونه پاسپورت دومینیکا در زیر آورده شده است:

برای اخذ پاسپورت دومینیکا در کمترین زمان با ما تماس بگیرید

اگر اهل سفر تفریحی یا کاری هستید؛ به این فکر کنید که می‌توانید تنها با یک پاسپورت، بدون کمترین محدودیت، همان‌طور که به شهرهای ایران سفر می‌کنید، به کشورهای دیگر نیز سفر کنید! برای افرادی که می‌خواهند گوشه به گوشه دنیا را تماشا کنند و عاشق سفر هستند، یا افرادی که به‌دنبال گسترش کسب‌و‌کار خود در سطح بین‌الملل هستند، بدون شک پاسپورت دومینیکا می‌تواند نعمت باشد.

به‌علاوه، خیلی از ما ایرانی‌ها، عزیزی در کشورهای دیگر داریم یا اینکه در کشورهای دیگر هستیم و دلتنگ عزیزان خود هستیم. ازآنجایی‌که با پاسپورت ایرانی برای سفر به خیلی از کشورها محدودیت داریم، ممکن است تا سال‌ها امکان دیدن عزیزانمان برایمان میسر نشود. پاسپورت دومینیکا کمک می‌کند که این فاصله بین قلب‌ها کمتر شده و دیدار و سفر ما برای چنین اهدافی، ساده‌تر باشد.

ما در تیم کیانوش محمودی، دریافت پاسپورت دومینیکا و شهروندی این کشور را برای شما تسهیل می‌کنیم. اگر مزایای دریافت پاسپورت این کشور به‌اندازه کافی شما را وسوسه کرده است و قصد دارید که با دریافت آن آینده‌ای متفاوت برای خود رقم بزنید، تیم ما در خدمت شماست. تنها کافی است که از طریق راه‌های ارتباط با ما تماس بگیرید، تشکیل پرونده بدهید و در کمترین زمان ممکن، پاسپورت دومینیکا را از نماینده رسمی دومینیکا در ایران تحویل بگیرید.

سوالات متداول درباره پاسپورت دومینیکا

روش های اخذ پاسپورت دومینیکا

2 روش معمول برای اخذ پاسپورت دومینیکا وجود دارد: سرمایه‌گذاری در پروژه‌های دولتی و کمک بلاعوض به دولت دومینیکا.

هزینه اخذ پاسپورت دومینیکا چقدر است؟

بسته به روشی که برای اخذ پاسپورت دومینیکا انتخاب می کنید این مبلغ متفاوت است. حداقل هزینه اخذ پاسپورت دومینیکا ۲۰۰ هزار دلار است.

برای دریافت پاسپورت دومینیکا باید به این کشور سفر کرد؟

برای دریافت پاسپورت دومینیکا، نیاز به حضور فیزیکی در این کشور نیست