به وبسایت کیانوش محمودی خوش آمدید

26805008 (021)

آدرس

تهران، ولنجک، نبش خ چهاردهم، برج وفا

دریافت پاسپورت دومینیکا برای ایرانیان چگونه است؟

دریافت پاسپورت دومینیکا برای ایرانیان

این روزها، بیشتر ثروتمندان و صاحبان کسب و کارهای بزرگ، برای به‌دست آوردن آزادی در سفر و تجارت بین‌الملل، دست به خرید پاسپورت می‌زنند؛ به این معنا که با سرمایه‌گذاری یا پرداخت هزینه‌ای، شهروندی و پاسپورت دوم قدرتمند را دریافت می‌کنند. در حال حاضر، کشور دومینیکا، از بین کشورهای محدودی که برنامه شهروندی اقتصادی دارند، بهترین گزینه است. با پاسپورت دومینیکا می‌توانید به بیش از ۱۴۱ کشور جهان، یعنی بیش از دو سوم کل دنیا، آزادانه سفر کنید. کشورهای حوزه شنگن، سنگاپور، مالزی و هنگ کنگ فقط تعدادی از کشورهای مهمی هستند که با پاسپورت دومینیکا بدون ویزا می‌توانید به آن سفر کنید. گرفتن ویزای کشورهایی مثل کانادا و آمریکا هم، با پاسپورت دومینیکا، ره صد ساله را یک شبه رفتن است. در این مقاله از سایت کیانوش محمودی، با ما همراه باشید تا زیر و بم نحوه دریافت پاسپورت دومینیکا برای ایرانیان در سال 2024 را با هم بررسی کنیم.

چرا پاسپورت دومینیکا

چرا دومینیکا؟ جواب واضح است: با کمترین هزینه ممکن، تابعیت کشوری را دریافت می‌کنید که پاسپورتی بسیار قدرتمند، اقتصادی جوان و پویا، شرایط زندگی و اقامت مناسب و شرایط تابعیت درجه یکی دارد. کشور دومینیکا به شما ثروتمندان و صاحبان سرمایه خارجی، برای تبدیل شدن به یکی از کشورهای قدرتمند و بزرگ جهان تکیه کرده است.

با سرمایه‌گذاری در پروژه‌های عمرانی در کشور دومینیکا مثل خرید سهام هتل هیلتون، هم پولتان را در یک پروژه قدرتمند و آینده‌دار اقتصادی سرمایه‌گذاری می‌کنید و هم می‌توانید برای خودتان، همسرتان، فرزندان، مادر و پدر و مادربزرگ و پدربزرگتان هم تابعیت و پاسپورت دومینیکا بگیرید. تابعیتی که قابلیت انتقال به نسل‌های بعدی را دارد. امکان زندگی، کار و تحصیل در دومینیکا برای شما فراهم می‌شود و می‌توانید به بیش از ۱۴۱ کشور جهان بدون پروسه طولانی دریافت ویزا سفر کنید و در همه کشورهای عضو Caricom آزادی تجارت کنید.

بیشتر بخوانید: مزایای پاسپورت دومینیکا

شرایط دریافت پاسپورت دومینیکا

دریافت پاسپورت دومینیکا برای ایرانیان چگونه است

همه این امکانات عالی فقط با سرمایه‌گذاری مالی با هزینه یک آپارتمان متوسط در پایتخت امکان‌پذیر است و جالب است که بعد از چند سال، حتی امکان فروش سهام خود و بازگشت کامل سرمایه‌ای که برای همه خانواده شما تابعیت کشوری دیگر را به ارمغان آورد، وجود دارد. شرط مدیریتی و اقامتی هم برای دریافت پاسپورت دومینیکا برای ایرانیان وجود ندارد و نیاز نیست حتی یک روز در کشور دومینیکا حاضر شوید. کل زمانی که برای دریافت ویزا نیاز دارید هم فقط و فقط، ۳ تا ۶ ماه است.

هزینه دریافت پاسپورت دومینیکا

دولت دومینیکا، دو گزینه مشابه برای اعطای تابعیت این کشور در نظر گرفته است. یکی گزینه کمک به صندوق تنوع اقتصادی دومینیکاست و دیگری سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات. در گزینه املاک و مستغلات، شما پول بیشتری پرداخت می‌کنید اما در واقع دارید برای خود سهامی می‌خرید که با گذشت ۳ تا ۵ سال می‌توانید آن را بفروشید و پولتان را پس بگیرید. در برنامه کمک به صندوق تنوع اقتصادی این کشور، پول را در واقع به دولت دومینیکا اهدا کرده‌اید تا آن را در رشد و توسعه همه جانبه این کشور، که دیگر یک جورهایی کشور دوم خودتان است، هزینه کند. ببینیم هر کدام از برنامه‌ها به چقدر سرمایه احتیاج دارد:

گزینه کمک بلاعوض به صندوق تنوع اقتصادی دومینیکا

  • ۱۰۰ هزار دلار آمریکا برای متقاضی اصلی
  • ۱۵۰ هزار دلار آمریکا برای متقاضی اصلی به همراه همسر
  • ۱۷۵ هزار دلار آمریکا برای متقاضی اصلی و حداکثر ۳ نفر از افراد تحت تکفل (برای کل یک خانواده ۴ نفره)
  • ۲۵ هزار دلار آمریکا برای هر فرد وابسته اضافی زیر ۱۸ سال
  • ۵۰ هزار دلار آمریکا برای هر فرد وابسته اضافی بالای ۱۸ سال

گزینه سرما‌یه‌گذاری در املاک و مستغلات دومینیکا

  • ۲۲۰ هزار دلار آمریکا سهام
  • ۲۵ هزار دلار آمریکا برای یک نفر
  • ۳۵ هزار دلار آمریکا برای متقاضی اصلی و حداکثر ۳ نفر از بستگان
  • ۵۰ هزار دلار برای متقاضی اصلی و حداکثر ۵ نفر از وابستگان
  • ۲۵ هزار دلار برای هر یک از بستگان اضافی

هزینه‌های جانبی

علاوه بر هزینه‌هایی که برای خرید سهام یا کمک بلاعوض به دولت باید بپردازید، هزینه‌های جانبی هم وجود دارند که باید پرداخت کنید. این هزینه‌ها برای ایرانیان کمی بیشتر از متقاضیان تابعیت دومینیکا از سایر ملیت‌هاست. برای آگاهی از ریز این هزینه‌ها به صفحه «هزینه دریافت پاسپورت دومینیکا» مراجعه کنید.

سخن آخر

حسابش را بکنید! فقط و فقط با سرمایه‌گذاری در کشور دومینیکا برای همیشه آزادی سفر خود و خانواده‌تان را بیمه کرده‌اید و خانه دومی برای خود خریده‌اید که بسیاری از نگرانی‌های این روزهای مردم ایران را دیگر نخواهید داشت. آن هم بدون اینکه نیاز باشد به این کشور سفر کنید، زیاد معطل شوید یا خودتان را اسیر کلاس زبان کنید.

سوالات خود را همین جا از تیم کیانوش محمودی بپرسید. کیانوش محمودی، تنها نماینده رسمی دولت دومینیکا در ایران است که می‌تواند ایمن‌ترین، مطمئن‌ترین و سریع‌ترین راه را با توجه به شرایط اختصاصی‌تان، به شما پیشنهاد دهد. تیم ما با بیش از ۳۰ سال سابقه فعالیت در زمینه اقامت و تابعیت دوم و با امکانات و ارتباطات گسترده با افراد مهم و تاثیرگذار کشور دومینیکا، اینجاست تا ایرانیان را برای خرید پاسپورت دومینیکا همراهی کند.

شما تا به حال به خرید پاسپورت فکر کرده‌اید؟ به نظرتان برای به‌دست آوردن آزادی سفر و کسب و کار در مهم‌ترین کشورهای جهان، باید چه مقدار هزینه پرداخت؟ نظرات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

برچسب‌ها :
اشتراک‌گذاری :