به وبسایت کیانوش محمودی خوش آمدید

26805008 (021)

آدرس

تهران، ولنجک، نبش خ چهاردهم، برج وفا

مهاجرت به دومینیکا، بهشتی در نزدیکی آمریکا

مهاجرت به دومینیکا

اگر از شما بپرسند یکی از زیباترین جزایر کره زمین کجاست، می‌توانید با خیال راحت نام دومینیکا را به زبان بیاورید. دومینیکا، یکی از جزایر مجمع الجزایر آنتیل در شرق دریای کارائیب است. دومینیکا را به نام جزیره طبیعت می‌شناسند. کوه‌های بلند جنگلی، چشمه‌های آب گرم، آبشارهای زیبا و سواحل آرمش‌بخش باعث می‌شوند دومینیکا یکی از جذاب‌ترین مقاصد گردشگری جهان باشد. اما فقط این نیست که مهاجرت به دومینیکا را برای بسیاری از افراد، به یکی از بهترین گزینه‌ها تبدیل می‌کند. دومینیکا کشوری در حال توسعه است. توسعه و آبادانی در این کشور با سرعتی باورنکردنی پیش می‌رود. دولت دومینیکا، با جذب سرمایه‌های خارجی، توانسته است با سرعت بسیار زیادی امکانات و شرایط زندگی در این کشور را به استانداردهای جهانی نزدیک کند. همین‌طور با شرایط بسیار عالی که برای سرمایه‌گذاری در این کشور مهیا کرده است، باعث رونق کسب و کار در کشور دومینیکا شده است.

با سایت کیانوش محمودی، نماینده رسمی دولت دومینیکا، همراه باشید تا همه چیز را درباره مهاجرت به دومینیکا، شرایط زندگی در دومینیکا، گردشگری در دومینیکا و دریافت تابعیت و پاسپورت دومینیکا با شما در میان بگذاریم:

دومینیکا چه جور جایی است؟

دومینیکا، کشوری جزیره‌ای است که طبیعت بی‌نظیری دارد. تقریبا دو سوم جزیره را جنگل‌ پوشانده است. بیشتر شهرهای این کشور ساحلی هستند و شما می‌توانید علاوه بر لذت بردن از زیبایی دریای کارائیب، از چشمه‌های آب گرم و جنگل‌های بارانی انبوه با جانوران و گیاهانی بسیار خاص نیز لذت ببرید. آب و هوای دومینیکا استوایی است و هوا همیشه گرم و مطلوب است. دمای هوا در طول سال بین ۲۵ تا ۳۰ درجه سانتی‌گراد است و در ماه‌های خاصی باران می‌بارد.

زبان رسمی دومینیکا انگلیسی است، اما مردم به زبان‌های محلی دیگر نیز با یکدیگر صحبت می‌کنند. اکثر افراد در دومینیکا آفریقایی‌تبار هستند اما مردم بومی خود جزیره، آمریکایی‌ها و اروپایی‌های مهاجر و افراد با ملیت‌های دیگر هم در این کشور زندگی می‌کنند.

دسترسی به دومینیکا

مهاجرت به کشور دومینیکا

جاده‌ها در سراسر خط ساحلی کشیده شده‌اند و شهرهای مختلف دومینیکا را به هم مرتبط می‌کنند. این کشور چند فرودگاه بین‌المللی نیز دارد و دسترسی به آن از طریق هواپیما بسیار ساده است. از اروپا، آمریکا و کانادا به علاوه جزایر دیگر دریای کارائیب، به دومینیکا پرواز مستقیم وجود دارد و می‌توانید از جای جای جهان به راحتی به این کشور پرواز کنید. علاوه بر این، سفر دریایی به دومینیکا هم بسیار رایج است. در نتیجه دومینیکا کشور محبوب و زیبایی است که مقصدی همه چیز تمام برای تفریح و لذت بردن از زندگی محسوب می‌شود.

شرایط زندگی در دومینیکا

زندگی در دومینیکا بسیار پرنشاط است. تصورش را بکنید هر روز در جایی از خواب بلند شوید که به هر طرف نگاه می‌کنید زیبایی‌‌های طبیعت را ببینید. اما این طبیعت بکر، تنها دلیل شادی و نشاط مردم جزیره نیست. در دومینیکا، فستیوال‌ها و جشنواره‌های متعددی شامل موسیقی، رقص و مسابقات محلی برگزار می‌‌شود که هیجان و شادی و نشاط را بین مردم این کشور افزایش می‌دهد. مسابقات غواصی و ورزش‌های دریایی جزایر کارائیب هم سالانه در این جزایر برگزار می‌شود.

مردم دومینیکا بسیار خون‌گرم و مهمان‌نواز هستند و با توجه به اینکه انگلیسی صحبت می‌کنند شما برای ارتباط با دیگران مشکلی نخواهید داشت. زندگی در آرامش سواحل دومینیکا با قیمت‌های باورنکردنی انقدر جذاب است که هر ساله تعداد قابل‌توجهی از آمریکایی‌ها برای تفریح یا بازنشستگی به دومینیکا نقل مکان می‌کنند.

دومینیکا کشور آزاد و شادی است. آزادی دینی در این کشور باعث شده است که افراد از ملیت‌ها با ادیان و اعتقادات مختلف در کنار هم به راحتی زندگی کنند. علاوه بر این، فرهنگ دومینیکا ترکیبی از فرهنگ‌های بومی، فرهنگ انگلیسی، فرانسوی و آفریقایی است و به خاطر تاریخ پر فراز و نشیب این کشور، مردمش با آغوش باز از فرهنگ کشورهای گوناگون استقبال می‌کنند.

هزینه‌ها در دومینیکا

هزینه‌های زندگی در دومینیکا نسبت به اکثر کشورهای اروپایی، آمریکا، کانادا و جزایر دریای کارائیب، پایین‌تر است. هزینه مسکن هم بسیار مناسب است به طوری که هزینه مسکن در دومینکیا حدود ۷۰ درصد از هزینه مسکن در آمریکا پایین‌تر است. با اینکه اکثر کالاها در دومینیکا وارداتی است، اما اگر به زندگی در کشورهای اروپایی یا آمریکایی یا حتی ایران خودمان عادت داشته باشید، از قمیت‌ها شوکه نمی‌شوید. در این کشور مالیات بر املاک و مستغلات و مالیات بر ارث هم وجود ندارد و بقیه مالیات‌ها هم با درصدهای منطقی و دقیق محاسبه می‌شود.

امنیت در دومینیکا

دومینیکا را کشور امنی می‌دانند به این معنی که به ندرت در این کشور جرایم و جنایات خشن رخ می‌هد. این کشور نیروی پلیس آموزش دیده و گارد ساحلی دارد که هر دو با تمهیداتی نظیر گشت‌زنی دائمی، دوربین‌های مدار بسته‌‌ای که در جای جای جزیره گذاشته شده است و… به بررسی دائمی محیط می‌پردازند و از انواع جرایم کوچک و بزرگ جلوگیری می‌کنند.

امکانات عمومی در دومینیکا

دومینیکا بهشت گردشگران است اما آیا برای مهاجرت هم جای مناسبی است؟ پاسخ این پرسش بسیار به این بستگی دارد که از مهاجرت چه می‌خواهید. در دومینیکا امکانات عمومی گسترده‌ای وجود دارد که روز به روز هم به آن افزوده می‌شود. یکی از روش‌هایی که دولت دومینیکا برای ارتقای سطح زندگی در این کشور به کار می‌برد، استفاده از سرمایه اهدایی مهاجران به منظور دریافت تابعیت، برای ارتقای کیفیت و سطح امکانات عمومی در کشور است. از همین طریق، دولت دومینیکا توانسته است بیش از ۵۰ مدرسه در سراسر جزیره راه‌اندازی کند. تحصیلات از ۵ تا ۱۶ سالگی در مدارس دولتی کاملا رایگان است. همچنین با کمک کانادا، دانشگاه علوم پزشکی در این کشور تاسیس شده است که هم کانادایی‌ها و هم دانشجویان با تابعیت دومنیکایی می‌توانند در آن تحصیل کنند. سه دانشگاه دیگر هم در جزیره وجود دارد که افراد با تابعیت دومینیکا می توانند به تحصیل در آن بپردازند. همین‌طور چون دومینیکا جزو کشورهای مشترک‌المنافع است، دومینیکایی‌ها شانس بیشتری برای تحصیل در دانشگاه‌های بریتانیا دارند.

بیمارستان و امکانات پیشرفته درمان نیز، یکی دیگر از امکانات عمومی در این کشور است. گسترش راه‌ها، تاسیس ورزشگاه و استادیوم‌های بزرگ، ارتقای کیفیت آموزش و بهداشت عمومی و… هم از اهداف برنامه صندوق کمک بلاعوض به دولت دومینیکا است که با کمک کسانی که تقاضای تابعیت و پاسپورت این کشور را دارند، هر روز به امکانات عمومی در این کشور اضافه می‌شود.

دومینیکا، خانه دوم بازنشستگان

همه این امکانات فوق‌العاده به علاوه جمعیت کم، قیمت پایین املاک و شرایط ساده اخذ اقامت و تابعیت باعث شده است مردم ثروتمند از سراسر جهان، دومینیکا را به عنوان خانه دوم خود انتخاب کنند. چه بخواهند چند ماه برای استراحت و تفریح به این کشور بیایند، چه بخواهند به عنوان خانه‌ای برای بازنشستگی به آن نگاه کنند، دومینیکا یک انتخاب عالی است. سالانه تعداد زیادی از افراد از سراسر جهان بعد از بازنشستگی به دومینیکا می‌آیند تا هر روز جوان‌تر و شاداب‌تر شوند. اما فقط بازنشستگان نیستند که دومینیکا را برای زندگی انتخاب می‌کنند. بعضی افراد که درآمدشان به محل زندگی‌شان وابسته نیست هم، با خانواده به دومینیکا می‌آیند تا هر روز زندگی‌شان را مثل تعطیلات بگذرانند و لذت ببرند. شما هم می‌توانید به راحتی با پرداخت هزینه‌ای حدود قیمت یک آپارتمان متوسط در پایتخت، دومینیکا را برای خانه دوم خود و تمام وابستگانتان انتخاب کنید.

اخد تابعیت و پاسپورت دومینیکا

برای مهاجرت به دومینیکا و زندگی در این کشور، باید به دنبال اخذ تابعیت و شهروندی دومینیکا باشید. شاید فکر کنید با وجود این شرایط ایده‌آل، گرفتن تابعیت دومینیکا و مهاجرت به آن کار سختی باشد. اما باید بدانید شما می‌توانید با سرمایه‌ای نه چندان زیاد، اقدام به گرفتن تابعیت و پاسپورت قدرتمند دومینیکا کنید. پاسپورت دومینیکا رتبه سی و پنجم پاسپورت‌های جهان را دارد. با پاسپورت دومینیکا می‌توانید به بیش از ۱۴۱ کشور جهان بدون ویزا سفر کنید.

وقتی تابعیت دومینیکا را می‌گیرید، می‌توانید به راحتی با همه خانواده و نزدیکان به این کشور مهاجرت کنید. در دومینیکا از همه امکانات شهروندان عادی استفاده کنید و حتی تابعیت خود را به نسل‌های بعدی خود منتقل کنید. با گرفتن پاسپورت دومینیکا امکان زندگی، کار و تحصیل در این کشور را به‌دست می‌آورید و می‌توانید در کشورهای حوزهCaricom  به تجارت بپردازید. با گرفتن تابعیت و پاسپورت دومینیکا، گرفتن ویزای بسیاری از کشورهای دیگر مثل کانادا و آمریکا هم بسیار ساده‌تر خواهد بود. یکی از مزایای پاسپورت دومینیکا این است که با پاسپورت دومینیکا طی یک هفته ویزای کانادا را خواهید گرفت. همین طور گرفتن ویزای ۱۰ ساله B1 B2 آمریکا بسیار ساده‌تر است. گرفتن تابعیت دومینیکا از طریق CBI احتیاج به مدرک زبان یا شروط مدیریتی ندارد. بگذارید با هم بررسی کنیم که چطور می‌شود با پرداخت پول به دومینیکا مهاجرت کرد:

مهاجرت به دومینیکا از طریق CBI

برای مهاجرت به دومینیکا یا گرفتن تابعیت و پاسپورت این کشور دو گزینه برای شما وجود دارد. یا می‌توانید به دولت این کشور مقداری پول به صورت کمک بلاعوض بپردازید تا در توسعه کشور دومتان آن را استفاده کند؛ یا در یکی از پروژه‌های عمرانی منتخب این کشور، سهام بخرید.

در گزینه کمک بلاعوض شما حداقل ۱۰۰ هزار دلار آمریکا به دولت دومینیکا پرداخت می‌کنید و در عرض چند ماه، می‌توانید برای خود، همسر، فرزندان، پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگتان تابعیت و پاسپورت دومینیکا را دریافت کنید.

در گزینه سرمایه‌گذاری، شما ۲۲۰ هزار دلار آمریکا برای خرید سهام در یکی از پروژه‌های عمرانی منتخب، نظیر پروژه هتل هیلتون دومینیکا پرداخت می‌کنید و برای خود، همسر، فرزندان، والدین و پدربزرگ و مادربزرگتان پاسپورت دومینیکا را دریافت می‌کنید. برتری اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری در این است که می‌توانید پس از ۳ تا ۵ سال از زمان دریافت پاسپورت ، سهام خود را بفروشید و پولی که پرداخته‌اید به علاوه سود سهامتان را پس بگیرید. انگار که بدون هیچ هزینه‌ای توانسته‌اید امکان مهاجرت به بهشت دومینیکا و امکان سفر بدون مرز و ویزا را برای خود و عزیزانتان دریافت کنید. (برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری در پروژه هتل هیلتون را بخوانید).

سخن آخر

در این مطلب، ابتدا به معرفی کشور دومینیکا و شرایط زندگی در آن پرداختیم. سپس درباره زیبایی‌های بی‌حد و مرز این جزیره فوق‌العاده گفتیم که گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند و در آخر شرایط مهاجرت به دومینیکا و دریافت تابعیت و پاسپورت این کشور را با هم بررسی کردیم. برای اخذ پاسپورت دومینیکا، از نماینده رسمی دولت دومینیکا، کیانوش محمودی، کمک بگیرید. ما در عرض چند ماه، با هزینه خرید یک آپارتمان متوسط در پایتخت، سهام پروژه معتبری مثل هتل هیلتون دومینیکا را برای شما خریداری می‌کنیم و تابعیت یکی از زیباترین کشورهای جهان، با طبیعتی بکر و اقتصادی در حال پیشرفت را به شما هدیه می‌کنیم. شما می‌توانید تابعیت دومینیکا را به‌دست بیاورید بدون اینکه حتی یک روز در این کشور زندگی کنید، همین طور اگر به دنبال بهشتی برای بازنشستگی یا خانه‌ای رویایی برای تفریح و لذت بردن از زندگی هستید، دومینیکا بهترین گزینه است.

شما تا به حال به دومینیکا سفر کرده‌اید؟ دلتان می‌خواهد روزی برای گردشگری به این جزیره جذاب بروید؟ برای زندگی چطور؟ به نظرتان بهتر از برنامه تابعیت از طریق CBI در دومینیکا، برنامه شهروندی دیگری در دنیا وجود دارد؟ با ما از تجربیات و نظراتتان بگویید و سوالاتتان را با تیم حرفه‌ای کیانوش محمودی، با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه اخذ تابعیت دوم در میان بگذارید.

برچسب‌ها :
اشتراک‌گذاری :