به وبسایت کیانوش محمودی خوش آمدید

26805008 (021)

آدرس

تهران، ولنجک، نبش خ چهاردهم، برج وفا

با پاسپورت دومینیکا کجا می‌شود زندگی کرد؟

با پاسپورت دومینیکا کجا می‌شود زندگی کرد؟

پاسپورت دومینیکا، پاسپورتی بسیار قدرتمند است که دارندگان آن، می‌توانند به بیش از ۱۴۱ کشور جهان بدون ویزا سفر کنند؛ کشورهایی مثل حوزه شنگن، سنگاپور، هنگ کنگ و استرالیا. سفر بدون ویزا به حدود دو سوم کشورهای جهان، تنها مزیت دریافت پاسپورت دومینیکا نیست، بلکه امکان دریافت سریع ویزای کشورهایی مثل کانادا و آمریکا هم باعث می‌شود اخذ پاسپورت دومینیکا معقول و مقرون به صرفه باشد. همه تاجران، افراد موفق، سرمایه‌داران و ثروتمندان، برای اینکه بتوانند روابط بین‌المللی خود را گسترش دهند، به راحتی به سفر بروند و زندگی و تجارت را به معنای واقعی تجربه کنند، باید پاسپورتی قدرتمند داشته باشند. اما دریافت پاسپورت دومینیکا فقط برای آزادی سفر نیست. شما با دریافت پاسپورت دومینیکا می‌توانید علاوه بر خود کشور زیبا، دیدنی، امن و آرام دومینیکا، در کشورهای زیادی به زندگی و تجارت بپردازید. با این مطلب از سایت کیانوش محمودی، نماینده رسمی دولت دومینیکا، همراه باشید تا ببینیم با پاسپورت دومینیکا در کدام کشورها می‌توان زندگی کرد؟

زندگی در کشورهای اروپایی با پاسپورت دومینیکا

با پاسپورت دومینیکا، شما می‌توانید به راحتی به همه کشورهای حوزه شنگن، بدون ویزا سفر کنید و در هر ۱۸۰ روز، ۹۰ روز را در این کشورها بگذرانید. در واقع یعنی نصف سال را می‌توانید در اروپا زندگی کنید. اگر می‌خواهید بیشتر درباره کشورهای حوزه شنگن بدانید، می‌توان گفت زیباترین و پیشروترین کشورهای اروپایی را تشکیل می‌دهند. کشورهای آلمان، اتریش، بلژیک، چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، یونان، مجارستان، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالتا، هلند، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، نروژ، ایسلند و لیختن‌اشتاین از کشورهای اروپایی هستند که شما می‌توانید ۶ ماه سال را با پاسپورت دومینیکا در آن زندگی کنید. در انتها، اگر نیاز بود که در هر ۶ ماه بیشتر از ۳ ماه را در حوزه شنگن باقی بمانید، باید برای تمدید ویزای اقامتی خود اقدام کنید. در نتیجه، با دریافت پاسپورت دومینیکا، انگار یک جورهایی اقامت اروپا را نیز دریافت کرده‌اید.

زندگی در کشورهای عضو کاریکام با پاسپورت دومینیکا

کشور دومینیکا، عضو اتحادیه کاریکام یا کشورهای حوزه کارائیب است. شما می‌توانید با پاسپورت دومینیکا در هر کدام از کشورهای عضو کاریکام اقامت داشته باشید و با خیال راحت زندگی کنید. این اتحادیه از ۱۵ کشور عضو تشکیل شده است که هر کدام یکی از یکی زیباتر و دیدنی‌تر است.

زندگی در کشورهای آسیایی با پاسپورت دومینیکا

با پاسپورت دومینیکا به بسیاری از کشورهای آسیایی می‌توان بدون ویزا سفر کرد. می‌توانید در کشور سنگاپور، یکی از مهم‌ترین و پیشرفته‌ترین کشورهای روز دنیا، به مدت یک ماه زندگی کنید. همین‌طور هنگ کنگ که یکی از قدرت‌های اقتصادی آسیای شرقی و یکی از مهم‌ترین مقاصد برای تاجران و سرمایه‌گذاران است، برای دارندگان پاسپورت دومینیکا بدون ویزا امکان اقامت به مدت ۳ ماه را فراهم می‌کند. مقصد مورد علاقه دیگر در آسیا، چین است که شهروندان دومینیکا در هر سفر، بدون ویزا می‌توانند یک ماه در آن زندگی کنند. مالزی، قطب اقتصادی دیگر آسیا نیز، امکان زندگی به مدت ۳ ماه را بدون ویزا برای دارندگان پاسپورت دومینیکا فراهم می‌کند. با پاسپورت دومینیکا، همین‌طور می‌توان در هر سفر، ۳ ماه در ژاپن اقامت داشت. در نتیجه، مهم‌ترین کشورهای آسیایی، برای دارندگان پاسپورت دومینیکا مثل خانه‌ای دوم است.

زندگی در آمریکا با پاسپورت دومینیکا

با پاسپورت دومینیکا، شما به راحتی و در اسرع وقت، می‌توانید ویزای تفریحی و تجاری آمریکا را دریافت کنید. دارندگان ویزای ماتیپل آمریکا، به مدت ۱۰ سال می‌توانند به طور مکرر به کشور آمریکا وارد و از آن خارج شوند و به اهداف تفریحی، گردشگری، درمانی و تجاری خود برسند. با این ویزا، که دارندگان پاسپورت دومینیکا می‌توانند به راحتی دریافت کنند، می‌توانید در هر سال، ۶ ماه را در آمریکا زندگی کنید.

روش های دریافت پاسپورت دومینیکا

دریافت پاسپورت دومینیکا، باعث می‌شود که شما به شهروندی جهانی تبدیل شوید و علاوه بر کشور امن، آزاد و زیبای دومینیکا در مهم‌ترین کشورهای جهان نیز به راحتی به زندگی و تجارت بپردازید. به همین دلیل است که بسیاری از ثروتمندان و سرمایه‌داران از سراسر جهان، و به خصوص کشورهایی که پاسپورتی قدرتمند ندارند، برای دریافت پاسپورت دومینیکا اقدام می‌کنند. امکان دریافت پاسپورت دومینیکا با سرمایه‌گذاری در این کشور، فرصتی استثنایی است که شما را به شهروندی جهانی تبدیل می‌کند.

شما می‌توانید با ۲۲۰ هزار دلار آمریکا، سهام هتل هیلتون دومینیکا را خریداری کنید و از این طریق، برای خود، همسر، فرزندان، پدر و مادر و پدر بزرگ و مادربزرگ خود، پاسپورت دومینیکا را دریافت کنید. دریافت تابعیت و پاسپورت این کشور از طریق سرمایه‌گذاری هیچ شرط مدیریتی و اقامتی ندارد و به دانش زبان هم نیازی ندارید. در ضمن می‌توانید پس از اینکه در عرض چند ماه پاسپورت خود را دریافت کردید، ۳ تا ۵ سال صبر کنید و بعد برای فروش سهام خود اقدام کنید تا هزینه‌ای که پرداخته‌اید به شما برگردد.

راه دیگر که به پول اولیه کمتری احتیاج دارد، اعطای کمک بلاعوض به دولت دومینیکا است که با پرداخت حداقل ۱۰۰ هزار دلار آمریکا، می‌توانید برای دریافت پاسپورت دومینیکای خود اقدام کنید. با دریافت پاسپورت دومینیکا، علاوه بر اینکه آزادی سفر فوق‌العاده‌ای به‌‌دست می‌آورید، می‌توانید به زندگی، کار و تحصیل در دومینیکا بپردازید و از همه حقوق شهروندی بهره‌مند شوید.

سخن آخر

در این مطلب، به این سوال پاسخ دادیم که با پاسپورت دومینیکا در کدام کشورها می‌توان زندگی کرد. دیدیم که در واقع، با پاسپورت دومینیکا می‌توانید مقیم اروپا، آمریکا و بهترین کشورهای آسیایی باشید و به راحتی در کشورهای عضو کاریکام نیز زندگی کنید. می‌توانید سوالات خود را از تیم کیانوش محمودی، نماینده رسمی دولت دومینیکا و نماینده رسمی فروش سهام هتل هیلتون دومینیکا بپرسید. کیانوش محمودی و تیم کنکاش، با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه‌گذاری، می‌توانند بهترین مشاور شما باشند.

شما تا به حال به زندگی در کشورهای اروپایی فکر کرده‌اید؟ در آمریکا چطور؟ می‌دانستید که با دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری می‌توانید در اروپا، آمریکا و بسیاری کشورهای آسیایی زندگی کنید؟ نظرات و تجربیات خود را با مخاطبان سایت کیانوش محمودی به اشتراک بگذارید.

مقالات پیشنهادی:

رتبه پاسپورت دومینیکا

مزایای پاسپورت دومینیکا

معایب پاسپورت دومینیکا

برچسب‌ها :
اشتراک‌گذاری :