به وبسایت کیانوش محمودی خوش آمدید

26805008 (021)

آدرس

تهران، ولنجک، نبش خ چهاردهم، برج وفا

تبریک سال نو میلادی به ملت دومینیکا از طرف ایکر کاسیاس دروازه‌بان محبوب اسپانیا و کیانوش محمودی نماینده رسمی دومینیکا و نماینده فروش هتل هیلتون دومینیکا

کاسیاس و کیانوش محمودی

سال نوی میلادی عیدی است که مردم زیادی از سراسر جهان آن را جشن می‌گیرند. حالا کاسیاس، اسطوره فوتبال جهان، پس از تبریک یلدا به ایرانیان در کنار کیانوش محمودی، این بار آغاز سال نوی میلادی را به شهروندان دومینیکا تبریک می‌گوید.

مردم شاد و سرزنده دومینیکا، با آداب ویژه به پیشواز سال نوی میلادی می‌روند و همان‌طور که روزهای دیگر سال را با کارناوال‌ها و جشنواره‌های مختلف، به شادی می‌گذرانند، سال نوی میلادی را نیز در سواحل زیبا و طبیعت بکرشان، جشن می‌گیرند. حالا نیز،  تبریک ایکر کاسیاس، یکی از محبوب‌ترین دروازه‌بان‌های تاریخ فوتبال، این روزهای شاد را برایشان شادتر می‌کند.

دومینیکا کجاست؟

دومینیکا، جزیره‌ای استوایی در دریای کارائیب است که به خاطر مناظر طبیعی خیره‌کننده، چشمه‌های آب گرم متعدد، سواحل فیروزه‌ای، کوه‌های جنگلی و جانوران کمیابش، به جزیره طبیعت معروف است. زیبایی طبیعی در کنار امنیت و آرامش و اقتصادی در حال رشد، باعث شده که بسیاری از بازنشستگان ثروتمند، برای گذراندن دوران بازنشستگی به دومینیکا مهاجرت کنند. همین‌طور سرمایه‌داران و ثروتمندان جهان، دومینیکا را به عنوان خانه دومی بسیار زیبا برای تفریح و استراحت انتخاب کنند.

جالب است که بسیاری از ثروتمندان ایرانی نیز دومینیکا را نه تنها برای سفر و بازدید، که برای اخذ تابعیت و پاسپورت دوم انتخاب می‌کنند. سرمایه‌‌گذاری در دومینیکا علاوه بر اینکه تابعیت کشوری آرام، شاد و زیبا را برایتان به ارمغان می‌آورد، پاسپورت بسیار قدرتمندی به شما هدیه می‌دهد که با آن می‌توانید بدون ویزا به بیش از ۱۴۱ کشور جهان یعنی حدود دو سوم کشورها سفر کنید؛ کشورهایی مثل کشورهای حوزه شنگن، مالزی، سنگاپور و….

دریافت پاسپورت دومینیکا

دریافت پاسپورت دومینیکا، با کمک کیانوش محمودی، نماینده رسمی دولت دومینیکا در ایران و تیم کنکاش بسیار ساده و در عرض چند ماه امکان‌پذیر است. شما می‌توانید به راحتی با هزینه یک آپارتمان متوسط در تهران، برای خود و همه خانواده‌تان پاسپورت و تابعیت دوم را دریافت کنید. به این طریق که با هزینه ۲۲۰ هزار دلار، سهام هتل هیلتون دومینیکا را، از تنها نماینده فروش سهام هتل هیلتون دومینیکا در ایران، کیانوش محمودی و تیم کنکاش، خریداری کنید و در عرض چند ماه بدون اینکه حتی یک سفر به دومینیکا بروید، پاسپورت دوم خودتان، همسر، فرزندان، والدین و پدر بزرگ و مادربزرگتان را دریافت کنید. جالب است که حتی بعد از حدود ۳ تا ۵ سال از دریافت پاسپورت، می‌توانید سهام خود را بفروشید و هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اید به علاوه سود سهامتان را باز پس گیرید. به همین راحتی می‌توانید شهروندی کشور جذابی مثل دومینیکا را به‌دست آورید. در صورت داشتن شهروندی دومینیکا، دریافت ویزای توریستی کانادا و دریافت ویزای توریستی آمریکا هم بسیار بسیار ساده‌تر است.

کیانوش محمودی کیست؟

شما هم اگر دوست دارید در کنار شهروندان دومینیکا، که ایکر کاسیاس سال نوی میلادی را به آنها تبریک گفت قرار بگیرید، کافی است با تیم کیانوش محمودی، نماینده رسمی دولت دومینیکا در ایران تماس بگیرید. کیانوش محمودی، دانش‌آموخته مدیریت در دانشگاه‌ لینکن لندن و دانشجوی دکترای مدیریت در دانشگاه فرانسه است. او که مدیر عامل شرکت کنکاش است، به عنوان یکی از موفق‌ترین ایرانیان در زمینه سرمایه‌گذاری بین‌المللی و اخذ اقامت و تابعیت کشورهای مختلف از این طریق شناخته می‌شود. ارتباطات گسترده کیانوش محمودی در سطح اروپا و آمریکا باعث می‌شود که بتواند بهترین مشاوره را در این راه به شما ارائه دهد. نمونه یکی از این ارتباطات را در این ویدئوی تبریک سال نوی کاسیاس به شهروندان دومینیکا که به پیشنهاد کیانوش محمودی گرفته شده است می‌توانید ببینید.

ایکر کاسیاس کیست؟

ایکر کاسیاس، یکی از محبوب‌ترین فوتبالیست‌های تاریخ، که فقط ۲۵ سال تمام در تیم رئال مادرید کهکشانی دروازه‌بانی مطرح و توانمندبود، یکی از اسطوره‌های فوتبال جهان است. او با تیم ملی اسپانیا ۳ جام جهانی را به‌دست آورد و تا حدود ۴۰ سالگی، یکی از درخشان‌ترین کاپیتان‌های فوتبال بود. ایکر کاسیاس علاوه بر فوتبال، یک خیر بزرگ نیز هست و نماینده سازمان ملل متحد و یونیسف در بسیاری از پروژ‌ه‌های خیریه در سطح جهان است. او همین‌طور نویسنده‌ای است که توانسته سال‌های درخشان فوتبالش، تجربه‌ها و عوامل موفقیت خود و تیم‌هایش را با مردم اسپانیا به اشتراک بگذارد. حالا این افسانه فوتبالی، به پیشنهاد کیانوش محمودی، به دومینیکایی‌ها، کریسمس را تبریک می‌گوید و باعث شادی بیشتر مردم خون‌گرم این جزیره زیبا می‌شود که این روزها میزبان افراد زیادی از سراسر جهان است.

سخن آخر

تیم کنکاش و کیانوش محمودی نیز سال نوی میلادی را به همه دومینیکایی‌ها، ایرانیان و ایرانیانی که می‌خواهند تابعیت دوم دومینیکا را برای خود، خانواده‌ و نسلشان دریافت کنند تبریک می‌گوید. شما می‌توانید همه سوالات خود را درباره دریافت شهروندی و پاسپورت دومینیکا با تیم کنکاش، با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه اخذ اقامت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه‌گذاری، در میان بگذارید.

شما تا به حال به دریافت پاسپورت دوم از کشوری دیگر فکر کرده‌اید؟ آیا از مزایای داشتن پاسپورت و تابعیت کشوری دیگر خبر دارید؟ آیا دومینیکا را می‌شناختید؟ از مزایای دریافت پاسپورت دومینیکا خبر داشتید؟ تجربیات و نظرات خود را با مخاطبان ما به اشتراک بگذارید.

برچسب‌ها :
اشتراک‌گذاری :