به وبسایت کیانوش محمودی خوش آمدید

26805008 (021)

آدرس

تهران، ولنجک، نبش خ چهاردهم، برج وفا

آشنایی با مزایای بی‌نظیر اخذ پاسپورت دوم

مزایای پاسپورت دوم

در مقاله‌های قبلی، درباره دریافت شهروندی دومینیکا و اخذ پاسپورت آن به‌عنوان پاسپورت دوم، بسیار سخن گفته‌ایم. دومینکا از جمله معدود کشورهایی است که شهروندی خود را در ازای سرمایه‌گذاری به متقاضیان اعطا می‌کند. افراد می‌توانند با اهدای کمک بلاعوض ۱۰۰ هزار دلاری به دولت این کشور یا سرمایه‌گذاری ۲۲۰ هزار دلاری در بخش املاک، پاسپورت دومینیکا را اخذ کنند.

داشتن پاسپورت دوم یک کشور معتبر، می‌تواند مزایای بسیاری را در طول زندگی برای شما به همراه داشته باشد؛ این مزیت‌ها برای فرزندان و حتی برای نوه‌های شما نیز ماندگار خواهند بود. علاوه بر مزایای همیشگی شهروندی دومینیکا که بسیار از آن گفته‌ایم، اخذ پاسپورت کشور دومینیکا می‌تواند حق و حقوق دیگری را نیز برای شما به ارمغان بیاورد. در این مقاله از وب‌سایت کیانوش محمودی، به همین موارد خواهیم پرداخت.

آزادی سفر شما از حدود کنترل دولت خارج خواهد شد

زمانی که صاحب پاسپورت تنها یک کشور باشید، دولت آن کشور می‌تواند آزادی سفر شما را به طور کامل کنترل کند. این موضوع بدون شک می‌تواند محدودیت‌های بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد. در چنین وضعیتی نه تنها دولت آن کشور می‌تواند تعیین کند که کجا بروید یا نروید، بلکه می‌تواند برای شما تعیین کند که کجا زندگی کنید یا نکنید!

با داشتن پاسپورت دوم (مانند پاسپورت دومینیکا)، شما می‌توانید از محدوده کنترل دولت کشور خود خارج شوید. با این کار نه‌تنها آزادی سفر کامل خواهید داشت، بلکه به‌عنوان شهروند یک کشور دیگر، می‌توانید از حفاظت آن کشور نیز بهره‌مند شوید؛ زیرا که پیگیری قضایی و ضبط پاسپورت شهروند کشوری دیگر، کار چندان آسانی نخواهد بود.

در مواقع ضروری، مکانی امن برای زندگی خواهید داشت

ثبات سیاسی و اقتصادی در هیچ کجای دنیا وجود ندارد و نمی‌توان این‌طور ادعا کرد که یک کشور، همیشه در رفاه و آرامش خواهد بود. خوشبختانه کشور ما از این نظر وضعیت بسیار خوبی دارد، اما هیچ کس از آینده خبری ندارد. در زمانی که حادثه ناگواری رخ دهد، بدون شک داشتن مکانی امن برای زندگی، بسیار مفید و حتی ضروری خواهد بود.

پاسپورت دوم کشور دومینیکا

با اخذ شهروندی دومینیکا و پاسپورت این کشور، شما می‌توانید خیالی راحت بابت وقایع غیرمنتظره داشته باشید. اگر به دنبال رفاه و امنیت خانواده خود هستید، یا اینکه بابت آینده کسب‌وکار خود نگرانید، شهروندی دومینیکا می‌تواند یک برنامه جایگزین بسیار مطمئن باشد؛ برای شما، عزیزانتان و هر آنچه که برایتان اهمیت دارد.

فرزندانتان نیز شهروندی شما را به ارث خواهند برد

چنان که در مقدمه نیز اشاره کردیم، با اخذ شهروندی و پاسپورت یک کشور، فرزندان شما نیز می‌توانند صاحب شهروندی و پاسپورت آن کشور شوند. یکی از بزرگ‌ترین مزایای داشتن پاسپورت دوم آن است که می‌توانید آینده خانواده و عزیزان خود را به کمک آن تضمین کرده و چشم‌اندازی امن برای آن‌ها رقم بزنید.

یکی از مزایای پاسپورت دومینیکا این است که با سرمایه‌گذاری در دومینیکا، شما می‌توانید شهروندی و پاسپورت این کشور را برای فرزندان زیر ۱۸ سال و همچنین فرزندان وابسته (از نظر اقتصادی) بالای ۱۸ سال نیز دریافت کنید. این شهروندی به نسل‌های بعد از شما نیز انتقال پیدا خواهد کرد. با این اوصاف، شهروندی دومینیکا نه‌تنها سرمایه‌گذاری اقتصادی، بلکه سرمایه‌گذاری معنوی نیز خواهد بود.

از پیامدهای منازعات سیاسی خلاص خواهید شد

وجود منازعات سیاسی بین برخی از کشورها، امری کاملا طبیعی است و در هر کجای دنیا می‌توان شاهد آن بود. رقابت‌های سیاسی و ناسازگاری بین دو کشور، گاهی می‌تواند تاثیر مستقیم بر روی اقتصاد آن‌ها داشته باشد. در این میان کسانی که بیشترین ضرر را از این منازعات متوجه خواهند شد، صاحبان کسب‌وکار هستند.

با داشتن پاسپورت دومینیکا به‌عنوان پاسپورت دوم، می‌توانید خود را از این پیامدهای منفی مصون نگه دارید. شهروندی دوم می‌تواند شما را از پیچیدگی‌های سیاسی به دور نگه دارد و فضایی امن برای بیزینس شما فراهم آورد. اگر آینده کسب‌وکارتان برای شما اهمیت بسیاری دارد، بدون شک باید به فکر اخذ پاسپورت دوم باشید.

می‌توانید به‌راحتی کسب‌وکار خود را گسترش دهید

به دنبال منازعات سیاسی، بسیاری از کشورها ممکن است روابط دیپلماتیک و اقتصادی میان خود را قطع کنند. حتی اگر اینگونه هم نباشد، به احتمال بسیار زیاد ممکن است تحریم‌ها و موانع قانونی بسیاری را برای یکدیگر وضع نمایند. در چنین مواقعی، باز هم کسب‌وکارها، به‌خصوص از نوع بین‌المللی، بیشترین ضرر را خواهند کرد.

با اخذ شهروندی دومینیکا و پاسپورت این کشور، شما نه‌تنها می‌توانید بسیاری از موانع و محدودیت‌ها را از سر راه خود بردارید، بلکه می‌توانید از فرصت‌های بین‌المللی تازه‌ای نیز برخوردار شوید. این فرصت‌ها بدون شک می‌توانند موجب گسترش کسب‌وکار شما شوند و شما را به قله‌های موفقیت نزدیک‌تر کنند. 

از مزایای مالیاتی تازه برخوردار خواهید شد

این را همه می‌دانیم که صاحبان کسب‌وکار و به‌خصوص بیزینس‌های بین‌المللی، هیچ علاقه‌ای به پرداخت مالیات ندارند! پرداخت مالیات برای این دسته از افراد مانند کابوس است؛ حال اگر قوانین مالیاتی کشور آنان را ملزم به پرداخت مالیات بیشتری کند، بدون شک موضوع از این هم برایشان سخت‌تر خواهد بود.

دومینیکا از جمله کشورهایی است که نه‌تنها قوانین مالیاتی سبک‌تری دارد، بلکه میزان مالیات پرداختی در آن نیز به نسبت کشورهای دیگر، بسیار کمتر است. با اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا، شما می‌توانید از مزایای این قوانین مالیاتی بهره‌مند شوید و کسب‌وکار خود را بیشتر از قبل رونق ببخشید.

می‌توانید بدون ویزا به کشورهای بیشتری سفر کنید

پاسپورت ایران در فهرست بهترین پاسپورت‌های دنیا، در رتبه ۹۳ قرار دارد. با پاسپورت ایرانی می‌توان تنها به ۴۴ کشور دنیا بدون ویزا سفر کرد. بر اساس آخرین تغییرات در سال ۲۰۲۴، رتبه پاسپورت دومینیکا ۳۵ بوده و به کمک آن، می‌توان به بیشتر از ۱۴۴ کشور بدون ویزا سفر کرد. بدیهی است که پاسپورت کشور دومینیکا بسیار قدرتمندتر و باارزش‌تر از پاسپورت کشور خودمان است.

اگر اهل سفر کردن هستید و به‌وفور به کشورهای خارجی سفر می‌کنید، بدون شک اخذ پاسپورت قدرتمندی مانند پاسپورت دومینیکا می‌تواند به نفع شما باشد. با پاسپورت دومینیکا می‌توانید بدون نیاز به ویزا به کشورهای حوزه شنگن سفر کنید؛ همین‌طور می‌توانید بدون نیاز به ویزا به کشورهای آسیای شرقی مانند هنگ‌کنگ و سنگاپور وارد شوید و شانس خود را برای دریافت ویزای آمریکا، چندین برابر کنید.

کلام آخر

در این مقاله از وب‌سایت کیانوش محمودی، نگاهی به مزایای بی‌نظیر اخذ پاسپورت دوم داشتیم. با داشتن پاسپورت دوم، شما می‌توانید از امتیازهای منحصر به فردی مانند آزادی سفر، داشتن مقصدی امن برای زندگی، فرصت‌های کاری بین‌المللی، برخورداری از حقوق سیاسی و غیره بهره‌مند شوید. شهروندی و پاسپورت دومینیکا می‌تواند تمام این موارد را به‌صورت تمام‌وکمال برای شما فراهم آورد.

برای اخذ پاسپورت دومینیکا به‌عنوان پاسپورت دوم، تیم کیانوش محمودی می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. چرا؟ چون کیانوش محمودی نماینده رسمی دولت دومینیکا است و بیشتر از ۳۰ سال در زمینه کاری خود تجربه دارد. کارنامه پربار و همین‌طور فعالیت رسمی، بدون شک اعتماد هر کسی را جلب خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر، تنها کافی است از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

برچسب‌ها :
اشتراک‌گذاری :