به وبسایت کیانوش محمودی خوش آمدید

26805008 (021)

آدرس

تهران، ولنجک، نبش خ چهاردهم، برج وفا

هزینه دریافت پاسپورت دومینیکا برای یک نفر و یا خانواده چقدر است؟

قیمت پاسپورت دومینیکا

جدول محتوا

اخذ شهروندی دومینیکا و سپس دریافت پاسپورت این کشور می‌تواند دروازه‌ای رو به آزادی‌های بسیار برای شما باشد. از مهم‌ترین مزایای پاسپورت دومینیکا آن است که می‌تواند امکان سفر بدون ویزا به بیشتر از ۱۴۱ کشور را برای شما فراهم آورد.

مهم‌ترین سوالی که در مقاله امروز به آن خواهیم پرداخت، این است که هزینه دریافت پاسپورت دومینیکا چقدر است؟ دریافت پاسپورت این کشور با استفاده از برنامه CBI دولت دومینیکا، هزینه‌هایی را به همراه خواهد داشت که آگاهی از آنها برای هر متقاضی واجب است. در این مطلب، تمام هزینه‌های اصلی و جانبی را برای شما بازگو می‌کنیم و خواهیم گفت که قیمت پاسپورت دومینیکا برای هر فرد یا خانواده چقدر است.

روش‌های اخذ پاسپورت دومینیکا

برای اینکه بتوانید شهروندی دومینیکا را از طریق برنامه ‌CBI دولت این کشور اخذ و سپس پاسپورت آن را دریافت کنید، ۲ روش پیش روی خود خواهید داشت. در این بخش ابتدا با ماهیت هر یک از این روش‌های اخذ پاسپورت دومینیکا آشنا خواهیم شد و در بخش‌های بعدی، هزینه دریافت پاسپورت دومینیکا از هر یک از روش‌ها را با جزییات برای شما شرح خواهیم داد:

کمک بلاعوض به دولت دومینیکا

در این روش شما مبلغ مشخصی را به دولت دومینیکا واگذار می‌کنید؛ دولت نیز در قبال این مبلغ، شهروندی و پاسپورت دومینیکا را اعطا خواهد کرد. این روش هرچند ارزان‌تر است، اما سودآوری خاصی برای متقاضیان نخواهد داشت، به همین دلیل روش دوم توصیه می‌شود.

سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تایید شده دولتی

در روش دوم، متقاضیان باید در پروژه‌های مورد تایید دولت در بخش املاک و مستغلات، سرمایه‌گذاری کنند. پروژه هتل هیلتون، مهم‌ترین پروژه این بخش است و بهترین گزینه برای ایرانی‌ها به شمار می‌رود. روش دوم هرچند که گران‌تر است، اما سودآوری آن بسیار بیشتر بوده و می‌تواند بازگشت سرمایه را برای شما به دنبال داشته باشد.

هزینه دریافت پاسپورت دومینیکا با کمک بلاعوض

هزینه‌های دریافت پاسپورت دومینیکا با کمک بلاعوض را می‌توان به دو بخش هزینه‌های اصلی و هزینه‌های جانبی تقسیم‌بندی کرد. تمام این هزینه‌ها را با جزییات کامل می‌توانید در ادامه مشاهده فرمایید:

هزینه‌های اصلی کمک بلاعوض

هزینه دریافت پاسپورت دومینیکا با کمک بلاعوض به دولت این کشور، برای یک متقاضی ۱۰۰ هزار دلار آمریکا است. برای خانواده‌های ۲ نفره، ۳ نفره یا بیشتر، این هزینه به شکل زیر تغییر خواهد کرد:

 • برای متقاضی و یک نفر فرد وابسته مانند همسر او: ۱۵۰ هزار دلار آمریکا
 • برای متقاضی اصلی و تا ۳ فرد وابسته (خانواده ۴ نفره): ۱۷۵ هزار دلار آمریکا
 • برای خانواده‌های بیشتر از ۴ نفر: ۲۵ هزار دلار برای هر فرد وابسته زیر ۱۸ سال – ۵۰ هزار دلار برای فرد وابسته بالای ۱۸ سال

هزینه‌های جانبی کمک بلاعوض

در کنار پرداخت هزینه‌های اصلی دریافت پاسپورت دومینیکا با کمک بلاعوض، هزینه‌های جانبی را نیز باید در نظر داشته باشید. این هزینه‌ها مربوط به فرایندهای اداری و دولتی هستند و پرداختشان واجب است. این هزینه‌ها به شرح زیر هستند:

 • هزینه پردازش پرونده: ۱۰۰۰ دلار آمریکا
 • هزینه بررسی پرونده ایرانیان (Due Diligence): ۲۵ هزار دلار برای متقاضی اصلی –۱۵ هزار دلار برای همسر متقاضی اصلی – ۱۰ هزار دلار برای افراد وابسته بین ۱۲ تا ۱۵ سال – ۱۵ هزار دلار برای افراد وابسته بالای ۱۶ سال
 • هزینه صدور گواهی شهروندی (به ازای هر متقاضی): ۲۵۰ دلار آمریکا
 • هزینه صدور پاسپورت (به ازای هر متقاضی): ۷۵ دلار

مثالی از هزینه نهایی دریافت پاسپورت با کمک بلاعوض

برای اینکه هزینه‌های دریافت پاسپورت با کمک بلاعوض را بهتر درک کنید، دو مثال برای شما مطرح خواهیم کرد. (هزینه‌ها شامل کمک بلاعوض +‌ هزینه پردازش پرونده + هزینه بررسی پرونده + هزینه صدور گواهی شهروندی + هزینه صدور پاسپورت می‌شوند.)

 • برای خانواده‌ای ۲ نفره (متقاضی اصلی و همسرش): ۱۹۱۶۵۰ دلار آمریکا
 • برای خانواده ۵ نفره (متقاضی اصلی، همسر، فرزندان زیر ۱۶ سال و مادر متقاضی): ۳۰۲۶۲۵ دلار آمریکا
شرح هزینهمتقاضی اصلیمتقاضی اصلی و همسر اومتقاضی اصلی و ۳ فرد وابستهخانواده بیشتر از ۴ نفر
حداقل کمک بلاعوض۱۰۰۰۰۰ دلار۱۵۰۰۰ دلار۱۷۵۰۰۰ دلارهر فرد زیر ۱۸ سال: ۲۵۰۰۰دلار هر فرد بالای ۱۸ سال: ۵۰۰۰۰ دلار
هزینه پردازش پرونده۱۰۰۰ دلار
هزینه بررسی پرونده ایرانیانمتقاضی اصلی: ۲۵۰۰۰ دلار – همسر متقاضی: ۱۵۰۰۰ دلار – هر فرد وابسته ۱۲ تا ۱۵ سال: ۱۰۰۰۰ دلار – هر فرد وابسته بالای ۱۶ سال: ۱۵۰۰۰ دلار
هزینه صدور گواهی شهروندی۲۵۰ دلار به‌ازای هر نفر
هزینه صدور پاسپورت۷۵ دلار به‌ازای هر نفر

هزینه دریافت پاسپورت دومینیکا با سرمایه‌گذاری در املاک

همان‌طور که پیش‌تر نیز به آن اشاره کردیم، دومین و بهترین روش برای دریافت پاسپورت دومینیکا، سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تایید شده دولتی، مانند پروژه هتل هیلتون است. سرمایه‌گذاری در این پروژه سودآور است و می‌تواند انتخاب هوشمندانه‌تری برای ایرانیان باشد. همانند مورد قبلی، هزینه‌های مربوط به اخذ پاسپورت دومینیکا با سرمایه گذاری در هتل هیلتون نیز به ۳ بخش تقسیم می‌شوند:

هزینه‌ اصلی سرمایه‌گذاری در املاک

حداقل میزان سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تایید شده دولت دومینیکا، ۲۲۰ هزار دلار آمریکا است.

هزینه‌های دولتی سرمایه‌گذاری در املاک

در این گزینه لازم است که این هزینه‌های دولتی را نیز پرداخت کنید:

 • برای متقاضی اصلی: ۲۵ هزار دلار
 • برای متقاضی اصلی و تا ۳ فرد وابسته: ۳۵ هزار دلار
 • برای متقاضی اصلی و تا ۵ فرد وابسته: ۵۰ هزار دلار
 • به‌ازای هر فرد وابسته دیگر: ۲۵ هزار دلار

هزینه‌های جانبی سرمایه‌گذاری در املاک

بعد از پرداخت هزینه‌های دولتی، نوبت به هزینه‌های جانبی می‌رسد. پرداخت این هزینه‌های نیز الزامی بوده و به شرح زیر هستند:

 • هزینه پردازش پرونده: ۱۰۰۰ دلار آمریکا
 • هزینه بررسی پرونده ایرانیان (Due Diligence): ۲۵ هزار دلار برای متقاضی اصلی – ۱۵ هزار دلار برای همسر متقاضی اصلی – ۱۰ هزار دلار برای افراد وابسته بین ۱۲ تا ۱۵ سال – ۱۵ هزار دلار برای افراد وابسته بالای ۱۶ سال
 • هزینه صدور گواهی شهروندی (به‌ازای هر نفر): ۲۵۰ دلار
 • هزینه صدور پاسپورت (به‌ازای هر نفر): ۷۵ دلار

مثالی از هزینه نهایی دریافت پاسپورت با سرمایه‌گذاری در املاک

در این بخش نیز برای اینکه بتوانید هزینه‌ نهایی دریافت پاسپورت دومینیکا را بهتر درک کنید، ۲ مثال برای شما مطرح خواهیم کرد. (توجه داشته باشید که هزینه نهایی شامل هزینه اصلی خرید سهام +‌ هزینه‌های دولتی + هزینه پردازش پرونده + هزینه بررسی پرونده + هزینه صدور گواهی شهروندی + هزینه صدور پاسپورت می‌شود.):

 • برای خانواده ۲ نفره (متقاضی اصلی و همسرش): ۲۹۶۶۵۰ دلار آمریکا
 • برای خانواده ۵ نفره (متقاضی اصلی، همسر، ۲ فرزند زیر ۱۶ سال و مادر متقاضی): ۳۴۷۶۲۵ دلار آمریکا
شرح هزینهمتقاضی اصلیمتقاضی اصلی و ۳ فرد وابستهمتقاضی اصلی و ۵ فرد وابستهبه‌ازای هر فرد وابسته دیگر
حداقل میزان سرمایه‌گذاری۲۲۰۰۰۰ دلار  
هزینه‌های دولتی۲۵۰۰۰ دلار۳۵۰۰۰ دلار۵۰۰۰۰ دلار۲۵۰۰۰ دلار
هزینه پردازش پرونده۱۰۰۰ دلار
هزینه بررسی پرونده ایرانیانمتقاضی اصلی: ۲۵۰۰۰ دلار – همسر متقاضی: ۱۵۰۰۰ دلار – هر فرد وابسته ۱۲ تا ۱۵ سال: ۱۰۰۰۰ دلار – هر فرد وابسته بالای ۱۶ سال: ۱۵۰۰۰ دلار
هزینه صدور گواهی شهروندی۲۵۰ دلار به‌ازای هر نفر
هزینه صدور پاسپورت۷۵ دلار به‌ازای هر نفر

کلام آخر

دریافت پاسپورت دومینیکا به ۲ روش امکان‌پذیر است؛ ما در این مقاله سعی کردیم تا تمام هزینه‌های دریافت پاسپورت از هر یک از این روش‌ها را با جزئیات کامل برای شما توضیح بدهیم. حداقل هزینه برای دریافت پاسپورت از طریق کمک بلاعوض ۱۰۰ هزار دلار بوده و برای روش سرمایه‌گذاری در بخش املاک، ۲۲۰ هزار دلار است.

سرمایه‌گذاری در بخش پروژه‌های تایید شده دولتی یا همان خرید سهام هتل هیلتون، هرچند که ممکن است در ابتدا هزینه بیشتری را بطلبد، اما گزینه سودآورتری برای ما ایرانیان خواهد بود. این سرمایه‌گذاری بعد از تمکیل پروژه هتل هیلتون به سودآوری می‌رسد و بعد از گذشت ۳ سال نیز قابل‌فروش به غیر است. بدیهی است که انتخاب این گزینه توسط متقاضیان، هوشمندانه‌تر خواهد بود.

کیانوش محمودی و تیم مجرب او با سال‌ها سابقه در زمینه دریافت پاسپورت دومینیکا و به‌عنوان تنها نماینده رسمی دولت دومینیکا در ایران و تنها نماینده فروش سهام هتل هیلتون دومینیکا در ایران می‌توانند همراهی مطمئن برای شما عزیزان باشند. شما می‌توانید از صفر تا صد فرایند اخذ شهروندی دومینیکا را به ما بسپارید و از بابت هر چیز، خیالی راحت داشته باشید. برای دریافت مشاوره رایگان، تنها کافی است که با کارشناسان ما تماس بگیرید.